Poznaj - Senator Robert Gaweł

Przejdź do treści

Menu główne:

Poznaj

 
Robert Gaweł
 
 
Nazywam się Robert Gaweł jestem senatorem w Senacie IX kadencji.
 
Zostałem wybrany 51878 głosami wyborców z powiatów: gnieźnieńskiego, wrzesińskiego, słupeckiego, śremskiego oraz średzkiego wchodzących w skład okręgu nr 92.
 
 
Niniejsza strona służyć będzie lepszemu kontaktowi z obywatelami. Pojawiać będą się na niej informacje o mojej aktywności parlamentarnej, społecznej i politycznej.
 
Biogram
 
 
Urodził się 25 marca 1964 r. w Gnieźnie.
 
W 1991 r. ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest także absolwentem studiów podyplomowych: z zakresu organizacji i zarządzania oświatą (2003 r.) oraz zarządzania i marketingu (2009 r.) w Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Menedżerskiej „Milenium”.
 
W latach 1991–2014 pracował jako nauczyciel w Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie. W 2014 r. został etatowym członkiem Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego.
 
W latach 2002–06 pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miasta Gniezna. Od 2006 do 2015 r. był radnym Rady Powiatu Gnieźnieńskiego.
 
Należy do Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego, Stowarzyszenia „Gniezno XXI” i Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznych „Garnizon Gniezno”.
 
Bezpartyjny.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego